Продужени боравак

produzeni_boravak20222377356

Од 1. септембра у нашој школи функционишу три  одељења продуженог боравка. Ученици раде домаће задатке, подстичу се на физичке активности, стваралаштво, развијање комуникације и сарадње. Учитељице које воде ове активности су Јелена Шароњић , Јелена Давидовић и Светлана Марковић која мења учитељицу Ивану Џамић.

Време у продуженом боравку је организовано у три сегмента:

–          Време за израду домаћих задатака ( самосталан рад ученика, уз помоћ учитеља);

–          Слободно време ( друштвене игре, игре по слободном избору, игре опуштања, спортске игре….)

–          Слободне активности ученика ( ликовне, музичке, спортске, драмске….)

Активности организујемо према интересовањима ученика и за ученике који траже више.

Одмор и забава су прилагођени временским условима. Сваки дан шетамо, користимо школску салу, спољне спортске терене, кабинет за информатику, библиотеку….

Учествујемо у обележавању свих значајних догађаја у нашој школи, као и у разним пројектима и хуманитарним акцијама