Обавештење за ученике и родитеље

FY21-Reopening-Web-Graphics-Home-Page-1920-x-1080-Kings773756

Наша прва и највећа жеља у  доба пандемије је да сви будемо здраво и добро. Претпостављамо да   је одговорно понашање, које укључује препоручене мере заштите, усвојио сваки појединац, јер оно доприноси да школе нормално раде,  да што дуже будемо у непосредној комуникацији, да живимо   што „нормалније“  у овим  ванредним околностима. Ипак се дешава да неки од нас, због личног или  заражавања особа из непосредног окружења, буду принуђени да известан временски  период проведу у  изолацији. За своје ученике и њихове родитеље, за наше колеге  које  се нађу у таквој ситуацији,  а препознају код себе потребу за  психолошком подршком, школа је отворила мејл адресу lolapsiholoskapodrska@gmail.com.  Желимо да  у сваком случају будемо подршка једни другима.

Мислите позитивно!

Ваша школа