Обавештење за родитеље ученика петог разреда у школској 2020/2021. години

children_V_smiling77356

МАТИЧНА ШКОЛА

Прозивка будућих пeтака   обавиће се 31. августа  2020. године  испред главног улаза у матичну школу,  за ученике  V/1 с почетком   у  16.30 ч., за ученике  V/2 с почетком   у  17.15 ч.,  а за  ученике   V/3  с почетком у 18.00 ч.

После прозивке   одељењске старешине  ће  у школском холу одржати прве родитељске састанке. Молимо све родитеље да на школском сајту прочитају Упутство о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе и да га се  придржавају приликом доласка у школу.

Родитељи  који  немају  имејл, а због даље комуникације и сарадње,   неопходно је да га креирају  и при  првом доласку у школу доставе одељењским старешинама.

OБАВЕШТЕЊЕ  ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА  ПЕТОГ РАЗРЕДА У ИЗДВОЈЕНИМ ОДЕЉЕЊИМА  ( ЗЛЕГИЊЕ, ЛАЋИСЛЕД)  У  ШКОЛСКОЈ 2020/2021. ГОДИНИ

Прозивка будућих пeтака   обавиће се 31.августа  2020.г.  испред  школских улаза у  Лаћиследу и Г. Злегињу, с почетком у 16,00 часова.

После прозивке   одељенске старешине  ће   одржати прве родитељске састанке.Молимо све родитеље да на школском сајту прочитају Упутство о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе и да се истог придржавају приликом доласка у школу. Такође је неопходно  да  родитељи  који немају  е-маил адресе   исте креирају и да их  код првог доласка у школу доставе одељенским старешинама.

УПРАВА ШКОЛЕ